WEBEST pomagamy klientom efektywnie wykorzystać internet w ich biznesieAgencja Interaktywna webest - Tworzymy strony internetowe, portale, aplikacje webowe, konkursy, newslettery itd... Zanim to jednak zrobimy dogłębnie badamy potrzeby klienta i wspólnie z nim dochodzimy do efektywnych i użytecznych rozwiązań. Pracujemy głównie z mikro i małymi firmami. ZAPRASZAMY!


 
 

Fundacja Psia Wachta działa na rzecz propagowania humanitarnych i opartych na wiedzy naukowej metodach szkolenia psów. Prowadzi edukację kynologiczną organizując seminaria, warsztaty oraz kursy zawodowe i doszkalające dla osób, pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat psów.


Marta Mucha-Balcerek – autorka GaSa, dla której masaż
i przebywanie z naszymi mniejszymi braćmi to orzeźwiający oddech w pędzącej rzeczywistości.
Z wykształcenia zootechnik, absolwentka kursów: fizjoterapii psów w 1. Deutsche Ausbildungsstätte für Hundephysiotherapie oraz Instruktora Masażu Shantala. www.martamucha.pl


Fundacja Wspierania Rozwoju Małego Dziecka "Cali Mali" w swojej działalności skupia się przede wszystkim na wczesnej interwencji terapeutycznej oraz wczesnym wspomaganiu rozwju dzieci z niepełnosprawnością, szczególnie w zakresie terapii logopdeycznej
i pedagogicznej. 
Oferuje pomoc młodym rodzicom i ich dzieciom, które wykazują zaburzenia w rozwoju w pierwszych latach swojego życia.
Organizujemu również szkolenia, warsztaty oraz konsultacje. www.calimali.pl


Zobacz również

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Mały Piesek Zuzi

Zapoznaj się z ofertą Niepublicznej Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej działającej w ramach Fundacji “Mały Piesek Zuzi”.

Darmowy Program PIT
Jeśli teraz chcesz wypełnić PIT skorzystaj z darmowego programu >

 

Szybki kontakt

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin: