Przyjaciele

Agencja Interaktywna webest – Tworzymy strony internetowe, portale, aplikacje webowe, konkursy, newslettery itd… Zanim to jednak zrobimy dogłębnie badamy potrzeby klienta i wspólnie z nim dochodzimy do efektywnych i użytecznych rozwiązań. Pracujemy głównie z mikro i małymi firmami. ZAPRASZAMY!

 



Fundacja Psia Wachta działa na rzecz propagowania humanitarnych i opartych na wiedzy naukowej metodach szkolenia psów. Prowadzi edukację kynologiczną organizując seminaria, warsztaty oraz kursy zawodowe i doszkalające dla osób, pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat psów.

 

 

 

 


Marta Mucha-Balcerek – autorka GaSa, dla której masaż
i przebywanie z naszymi mniejszymi braćmi to orzeźwiający oddech w pędzącej rzeczywistości.
Z wykształcenia zootechnik, absolwentka kursów: fizjoterapii psów w 1. Deutsche Ausbildungsstätte für Hundephysiotherapie oraz Instruktora Masażu Shantala.

 

 


Fundacja Wspierania Rozwoju Małego Dziecka „Cali Mali” w swojej działalności skupia się przede wszystkim na wczesnej interwencji terapeutycznej oraz wczesnym wspomaganiu rozwoju dzieci z niepełnosprawnością, szczególnie w zakresie terapii logopedycznej
i pedagogicznej.

Oferuje pomoc młodym rodzicom i ich dzieciom, które wykazują zaburzenia w rozwoju w pierwszych latach swojego życia.
Organizujemy również szkolenia, warsztaty oraz konsultacje. www.calimali.pl

 

 

Bestronic to firma prowadząca serwi komuterowy w Poznaniu oraz zajmująca się serwisem sprzętu elektronicznego. Zamiast pozbywać się niesprawnych laptopów, komuterów, monitorów, konsol czy sprzętu elektonicznego użytku codziennego przynieś je do nas, a my naprawimy je w konkurencyjnej cenie. https://bestronic.pl/

 

 

Zobacz również: