Sandra i Antek

Właścicielką Antka jest Julka, a jego przewodnikiem na zajęciach z Dziećmi Sandra.

Antek jest Goldenem, ma prawie dwa lata i aż 8 rodzeństwa. Od szczeniaka jest bardzo towarzyski, jednak najbardziej lubi spać, pływać i tulić się.
Na zajęciach z Dziećmi Antek, jak przystało na miłośnika snu, najczęściej chrapie:) Oprócz tego potrafi też kilka sztuczek: siad, waruj, boczek, "5", podskoki, kółka
i łapanie „smaczków” w locie.


kolorowankaAntek

 


Damian i Karramba

Właścicielką Karramby jest Asia, a jego przewodnikiem na zajęciach z Dziećmi Damian.

Damian swoją pracę zaczął niedawno. Na razie razem
z Karrambą uczą się jak dobrze współracować ze sobą, co czasami wymaga od nich dużych pokładów cierpliwości, ale przynosi imponujące efekty.

Karramba to Buldożek Francuski, który jest wielkim miłośnikiem ludzi oraz swojego "starszego brata" Santka.
Karramba, pomimo braku ogonka, często okazuje swoje zadowolenie. W jaki sposób? Nie inaczej jak na dwa sposoby: liżąc wszystko - ludzi, zwierzęta (a nawet podeszwy butów:P) oraz uroczo chrumkając.
Chociaż Karramba dopiero przygotowuje się do prawdziwej pracy, już teraz wzbudza niemałe zainteresowanie gdy siedzi w biurze.


kolorowankaKarramba

 


Zuza i Magnum


Zuzia to właścielka i przewodniczka Magnum.

Prywatnie jest biologiem i instruktorem szkolenia psów. Jej pasją jest hodowla gadów, bioakustyka oraz rysowanie. W Fundacji swoją pracę rozpczęła w grudniu 2014 roku.

Magnum ma niecałe 2 lata. Jego mama to rodowodowa husky, tata pozostaje nieznany.
Magnum uwielbia wykonywać sztuczki, a jego popisową umiejętnością jest powtarzanie wykonywanych czynności po człowieku. Oprócz tego jego ulubionym zajęciem jest szczekanie oraz wycie, dlatego robi to bardzo często. Dzięki modulacji głosu potrafi powiedzieć np. "I love you", co zawsze wzbudza duże zainteresowanie oraz jest zdecydowanie przeurocze. Magnum ma tylko jednego, ale za to prawdziwego przyjaciela. Jest nim 7 letni mieszaniec Franek, z którym codziennie chodzą na wspólne spacery.

 


kolorowankaMagnum

 


Magda i Clavel

Magda to właścielka
i przewodniczka labradorki Clavel.

Swoją pracę w Fundacji wraz z Clavel rozopczęła w 2010 roku.

Clavel ma już 8 lat,
z czego ponad połowę swojego życia spędziła odwiedzając dzieci na zajęciach. Ze względu na dostojny wiek, na co dzień preferuje miękką kanapę
i długie drzemki, ale jak tylko zobaczy, że Magda pakuje ich torbę na zajęcia, od razu odzyskuje energię
i jest gotowa do wyjścia.
Clavel dziś uczestniczy w zajęciach edukacyjnych, odwiedzając poznańskie żłobki, przedszkola
i szkoły. Każda placówka to dla niej nowa przygoda i nowi ludzie, których uwielbia poznawać. Na zajęciach cechuje ją spokój i opanowanie, ale przede wszystkim niezwykła cierpliwość. W Fundacji
z kolei jest dość apodyktyczną królową i lubi wśród swoich psich przyjaciół wprowadzać własne porządki :)


kolorowankaClavel

 


Olga i Barry

Olga to właścielka
i przewodniczka labradorka Barry.

Olga i Barry rozpoczęli swoją przygodę
w Fundacji w październiku 2015 roku. Olga zaczęła wówczas uczestniczyć w kursie
z zakresu dogoterapii i można powiedzieć, że prawie jednocześnie poczyniła pierwsze kroki, aby zapoznawać Barrego z „Małym Pieskiem Zuzi”. Oboje wciąż uczą się tego jak tworzyć zgrany zespół  na zajęciach.

Barry jest czekoladowym labradorem z białymi plamkami na przednich łapkach i brzuszku (tak, tak labki mogą mieć plamki J ). W maju będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Obecnie jako ośmiomiesięczny psiak wciąż poznaje świat, szuka zabaw ale też odpoczynku, uwielbia wizyty w parku, „brykać ” z innymi psami  i lizać wszystkich na powitanie.
Barry mimo młodego wieku zna już kilka sztuczek: siad, waruj, łapa, piątka, czołgaj się, na plecy „pa pa ”, wiewióra, a także je smakołyki na komendę. 


Nasze Psiaki na emeryturze:


Asia i Santek

Asia to właścielka
i przewodniczka Santka.

Swoją pracę z psami rozpoczęła w 2007 roku
z czarną labradorką Zafrą (babcią Santka). Był to początek jej wielkiej miłości do "labków".
W 2009 roku urodził się Santek i wtedy zaczęła się ich wspólna przygoda
z dogoterapią.

Santino (dla przyjaciół Santek) to obecnie 6-letni czarny labrador. Aktualnie ma już coraz mniej zajęć, ale w swojej karierze przysporzył radość bardzo dużej grupie Dzieci. Dwoma ulubionymi zajęciami Santina jest jedzenie (potrafi to robić o każdej porze dnia i nocy) 
i spacery po lesie. Podczas zajęć jego ulubionymi aktywnościami jest szukanie smaczków, a później oczywiście ich konsumpcja.
Ten psiak pochodzi z bardzo zacnej rodziny psów pracujących - nie tylko jego babcia, ale również dziadek, tata i 2 siostry pracowali z Dziećmi. A jego mama? No cóż, to nie kto inny tylko nasz słynny mały piesek Zuzi - Foggy.


kolorowankaSantek

 


Ola i Inka

Ola to właścicielka i przewodniczka Inki.

Prywatnie Ola jest studentką zootechniki. Swoją pracę jako przewodnik rozpoczęła w 2013 roku.
W Fundacji ma możliwość łączenia tego co lubi najbardziej czyli przebywania ze swoim psem,
z pomocą Dzieciom i sprawianiem im radości.

Inka ma prawie 12 lat, jest kundelkiem (tzw. piąta woda po kisielu). Jest małą, rozpieszczoną królewną. W Fundacji bardzo jej się podoba pewnie dlatego, że cały czas dostaje smaczki i słucha jaka to jest ładna i kochana. W domu za to najbardziej lubi szczekać… i spać na łóżku rzecz jasna… najlepiej po spacerze, a najlepiej takim, po którym wraca się z łapkami pełnymi piasku. Inka potrafi różne sztuczki: siad, leżeć, na boczek, piątka, podaj łapę, turlaj się, ukłon, hop.
Psiego kumpla Inka w Fundacji niestety nie ma, bo jak przystało na prawdziwą divę lubi być jedyna
w centrum uwagi
.


kolorowankaInka

 


Ewa i Mamba

Ewa to właścielka i przewodniczka Mamby.
Z psami pracuje już 6 rok. Swoją przygodę w Fundacji rozpoczęła z jamniczką Figą. Obecnie razem z Mambą swoją obecnością na zajęciach sprawiają Dzieciom wiele radości.

Mamba to 6-letnia suczka w typie jamnika. Na zajęciach zaskakuje wszystkich swoimi umiejętnościami oraz zdolnościami sportowymi. Do popisowych sztuczek Mamby oprócz siad, waruj, przybijanie "5" i "10", należą m.in: gra w koszykówkę, strzelanie karnego do bramki, noszenie sztangi, kulanie piłki, slalom między pachołkami oraz przebieganie przez tunel. Ulibionym zjaęciem Mamby jest jedzenie smaczków oraz spanie, oczywiście po wcześniejszym dokładnym zawinięciu się w kocyk.


kolorowankaMamba


Filmy przedstawiające nasze psiaki!

Antek

Inka

Santino

Karramba

Barry


Zobacz również

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Mały Piesek Zuzi

Zapoznaj się z ofertą Niepublicznej Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej działającej w ramach Fundacji “Mały Piesek Zuzi”.

Darmowy Program PIT
Jeśli teraz chcesz wypełnić PIT skorzystaj z darmowego programu >

 

Szybki kontakt

Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin: